Twoje konto
w sklepie
e-mail: hasło:
zapamiętaj mnie
Nowości Preorder Wymiana Promocje Top 20 Infolinia
Kod RatyWysyłka gratis Facebook Wysyłka w ciągu 24 godzin. Płatności obsługuje Transferuj.pl Strefa Imperium Gier

  Kategorie
  Nintendo DS » Gry » Strzelaniny


  GHOSTBUSTERS Cena: 99 zł

      

 

Język: Instrukcja: Okładka:

    Ghostbusters jest grą akcji przedstawiającą wydarzenia dziejące się już po historii przedstawionej w dwóch filmach.


    Grę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a sama gra przedstawia losy znanych z filmów naukowców i parapsychologów oraz ich pomocnika. Ich głównym zadaniem jest łapanie i identyfikacja przybyszów z zaświatów, niepokojących ludzi.


    Do akcji wkraczamy w roku 1991, czyli dwa lata po ostatniej części filmowej. Po schwytaniu XVI-wiecznego tyrana Vigo (fabuła cz.2 filmu), Nowy Jork zmienił się nie do poznania. W modzie teraz jest Gozera (oponent łowców z cz. 1 filmu), natomiast o słynnym Piankowym Marynarzyku powstała cała masa animowanych seriali telewizyjnych.


    Ponownie do akcji zostają wezwani: Peter Venkman (Bill Murray), Raymond Stantz (Dan Aykroyd), Egon Spengler (Harold Raims) i Winston Zeddemore (Ernie Hudson), a ich celem jest opanowanie szalejącej plagi duchów.


    Złapanie ducha wymaga wielu czynności – należy go namierzyć, osłabić i dopiero schwytać. Z pomocą przychodzi nam technologia, dzięki której posiadamy szereg broni i gadżetów mających pomóc nam w łapaniu duchów.


    Gra wykorzystuje zaawansowany silnik graficzny - Infernal Engine, potrafiący wygenerować wiele przedmiotów z którymi można wejść w interakcję, oraz jest w stanie nadać im właściwości fizyczne.


Kod kreskowy: 3546430144619


     


PEGI Gry po polsku Move Kinect Zdrapki Piłka nożna Japońskie bijatyki Star Wars Disney DJ Karaoke